Direct Download mUSOS APK

Source file is from google play store

mUSOS

Developer :
Downloaded: 1 - 5
Android Version:4.1 and up
Category:Education
Published:
App Version: 1.0.0
Content Rating:Everyone

Screenshoot

Description

mUSOS to aplikacja mobilna, która umożliwi studentom i pracownikom Uniwersytetu Łódzkiego łatwy i szybki dostęp do swoich danych w serwisie USOS i USOSweb. W jednym intuicyjnym interfejsie zgromadzone zostały wszystkie najważniejsze funkcje konta:

Plany zajęć - mogą być wyświetlane w widokach dziennych (dziś, jutro) lub tygodniowych (obecny tydzień, przyszły tydzień). Użytkownik otrzymuje informację o rodzaju zajęć i ich terminie, a po naciśnięciu pinezki, aplikacja przenosi do mapki z lokalizacją budynku, w którym odbywają się zajęcia.

Listy grup zajęciowych (w przypadku pracowników) – zakładka umożliwia przejrzenie list studentów zapisanych na dane zajęcia. Z tego poziomu użytkownik, po kliknięciu w ikonę „koperta”, może wysłać wiadomość e-mail do wybranego studenta.

Oceny i zaliczenia (w przypadku studentów) – zakładka umożliwia studentowi podgląd ocen cząstkowych z zajęć, jak również ocen końcowych ze wszystkich przedmiotów.
USOSmail - umożliwia użytkownikowi wysłanie wiadomości do wszystkich uczestników prowadzonych przez niego zajęć lub do wszystkich uczestników zajęć, na które użytkownik również uczęszcza.

Ankiety ewaluacyjne – student może wypełniać ankiety i oceniać prowadzących zajęcia, w których uczestniczył. Pracownik otrzymuje dostęp do podglądu aktualnego stanu wypełnienia ankiet do zajęć prowadzonych przez użytkownika (liczba uczestników zajęć, która wypełniła ankietę). Aplikacja nie informuje o wynikach ankiety.

Mapa jednostek Uniwersytetu Łódzkiego – mapa posiada zaznaczone wszystkie budynki należące, bądź powiązane z Uniwersytetem Łódzkim. Po wybraniu danej jednostki UŁ, na mapie pokażą się wszystkie budynki powiązane z jednostką.

Katalog USOS - po naciśnięciu lupki, użytkownik ma możliwość wyszukiwania studentów, pracowników, przedmiotów oraz jednostek Uniwersytetu Łódzkiego.

Do poprawnego działania aplikacji wymagane są: dostęp do internetu oraz konto w serwisie USOS.
This APK is not cached in our server, just start it.

Visit on PlayStore